The Campo Loft op Ibiza. Een echte plek voor design liefhebbers.
De Nieuw verandert een vervallen atelier en opslaggebouw in de noordelijke heuvels van Ibiza, Spanje, in een off-grid guesthouse met de sfeer van het eiland.
Toen interieurarchitect Jurjen van Hulzen van The Nieuw en Ibiza Interiors dit 100 jaar oude pakhuis tegenkwam, verkeerde het in vreselijke staat: het ontbrak aan elektriciteit, water en riolering, en alleen de muren en delen van het dak kan worden geborgen. Het ontwerpteam zag echter het potentieel van het gebouw en zijn omgeving en ontwikkelde het tot een guesthouse en een showcaseproject ontworpen door en voor design liefhebbers.


Campo Loft is een mix van industriële architectuur en de natuurlijke materialen in de omliggende valleien. Het is een hedendaagse residentie waar contrast een grote rol speelt – oud en nieuw, strak en rustiek, licht en donker, ruw en zacht.


De traditionele architectuur van Ibiza blijft behouden, geaccentueerd door nieuwe staalelementen, modern meubilair en kleurrijke kunstwerken. Stalen structuur contrasteert met het rustieke houten dak. Er zijn overal eenvoudige en lokale bouwmaterialen gebruikt: betonnen vloeren, met krijt en modder gepleisterde stenen muren en ‘sabina-balken’ gemaakt van bomen die op het eiland groeien.
Op slechts 861 vierkante voet omarmt het pension de mediterrane omgeving en het ongelooflijke uitzicht op de bergen. De open woonkamer met twee slaapkamers en één badkamer is compleet met een eigen terras en een zwembad. Het is een privé stukje paradijs, ideaal om te ontspannen en tot rust te komen.



Open woonruimtes vullen de zuidkant van het gebouw en omringen het uitzicht over de omliggende vallei. De twee slaapkamers liggen aan de noordkant van het huis, gescheiden door een groot bad met een ligbad en terracotta tegelvloeren.







Het huis is gevuld met natuurlijke elementen, geaccentueerd door kleurrijke kunstwerken, modern meubilair en speelse verlichting. Het ontwerpteam heeft met geweldige projectpartners samengewerkt om dit vervallen magazijn om te vormen tot een paradijs voor ontwerpers.



Het huis is niet alleen prachtig ontworpen en ingericht, het is nu zelfvoorzienend en uit het netwerk. Zonnepanelen zijn geïnstalleerd voor warm water, vloerverwarming en elektriciteit. Water komt uit een privébron. Het is het bergleven op zijn best in een warm, mediterraan klimaat.

Wat een gouden plekje! En ben je nu na het lezen van dit artikel ook zo verliefd geworden op al die mooie stalen kozijnen van Simply Steel? Houd dan de site goed in de gaten, want binnenkort gaan we zelf aan de slag met een grootste metamorfose in samenwerking met Simply Steel. Kan je niet wachten en wil je zelf ook prachtige stalen ramen of deuren? Je vindt ze hier!
A project by Jurjen van Hulzen • the Nieuw & Ibiza Interiors
Photography © On a hazy morning
Furniture The Modern
Windows & doors Simply Steel
what do you think?